6PC Měkké Hmyzu Návnady Moře Cejn Rybaření Návnady Umělé Rybářské návnady 8CM Vynikající Řemeslné Více Barev Lehký Výhodou

Dostupnost:
Skladem

Štítky: hmyzu kadidlo, hmyz grabber, egyptské hmyzu, intage hmyzu, příroda hmyzu, hmyzí muži, solární hmyzí, zarámovaný hmyz, ant hmyz, růst hmyzu.

    39.64 Kč 46.17 Kč
  • Materiál: PVC
  • Funkce: Vynikající řemeslné
  • Číslo Modelu: Rybářské Návnady
  • Velikost: about 8cm/3.15in
  • Kategorie: Mořské Rybářské Návnady
  • Typ: Umělá Návnada
  • Pozice: stream

Body:

1、Vynikající Řemeslné: návnada je druh high-přesné formy, a návnada se vyznačuje vstřikováním, který je vytvořený a nabízený realistický design, takže ideální lákadlo pro rybářské upoutat pozornost ryb.

2、Premium Materiál: tělo je vyrobeno z eco-friendly materiálů, a návnadu mohou poskytnout měkký pocit dotyku.Návnada může být použit v rybolovných oblastech, jako jsou potoky a moře.

3、Více Barev: návnada vlastnosti různých barev, takže návnada jednodušší přilákat ryby, a to je světelný posílit vliv světla na ryby.

4、Lehká Výhoda: návnada je lehký a může být použit přilákat různé druhy ryb, je ideální rybářské příslušenství pro rybáře.

5、Široké Použití: návnada opatření o 8cm/3.15 v v délce, která je pro rybaření chytit mandarin ryby, chobotnice, severní snakehead a podobně.

Vynikající Řemeslné: návnada je druh high-přesné formy, a návnada se vyznačuje vstřikováním, který je vytvořený a nabízený realistický design, takže ideální lákadlo pro rybářské upoutat pozornost ryb.

Prémiový Materiál: tělo je vyrobeno z eco-friendly materiálů, a návnadu mohou poskytnout měkký pocit dotyku.Návnada může být použit v rybolovných oblastech, jako jsou potoky a moře.

Více Barev: návnada vlastnosti různých barev, takže návnada jednodušší přilákat ryby, a to je světelný posílit vliv světla na ryby.

Lehká Výhoda: návnada je lehký a může být použit přilákat různé druhy ryb, je ideální rybářské příslušenství pro rybáře.

Široké Použití: návnada opatření o 8cm/3.15 v v délce, která je pro rybaření chytit mandarin ryby, chobotnice, severní snakehead a podobně.

Specifikace:

Velikost: cca 8 cm/3.15 v

Materiál: PVC

Balení Seznam:

6pc*rybářské návnady

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty