N-KJ / N typ revoluce dvě ženské konverze hlavu Tee / Komunikace tričko head / T-head konektor

Dostupnost:
Skladem

Štítky: muž n, konektor rf, nrf, koaxiální konektor, sma, konektor n male, konektor sma, žena typ n, n sma, n plug.

    324.06 Kč 348.45 Kč
  • Hromadné objednávky: bude mít slevu
  • drát kabel Materiál: viz pic
  • Hlavní produkty: svazek vodičů, kryt konektoru, ffc kabelu atd
  • Číslo Modelu: FW
  • Aplikace: elektronické

N-KJ / N typ revoluce dvě ženské konverze hlavu Tee / Komunikace tričko head / T-head konektor

Laskavě podívejte se na snímky, Poznámka:, Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás na Všechny produkty v našem obchodě, Všechny z nich bude splňovat následující podmínky : 1> 100% dobrá kvalita z Číny pevniny. 2> Velmi rychleji lodní zásilka z Číny. 3> 100% kvality.Poznámky: doprava Zdarma: obvykle bude používat China post, to je také velmi rychleji než ostatní dodavatelé.doba dodání:15-29 dní.Podmínky Služby:

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Pošleme položky do 3-7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, brokeragefees, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní.Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.Vážení Zákazníci: Pokud zboží z našeho obchodu není vhodný pro váš projekt, nebo své lodní dopravy není šťastný, prosím, kontaktujte náš servis.Budeme se snažit v našich silách, aby vám nejlepší řešení, protože nejsme jen obchod, jsme továrny, máme vlastní další schopnosti, jako jsou na zakázku dle požadavku zákazníka.Pokud se chcete vrátit zboží, prosím, kontaktujte naše služby, vám dáme vědět, jak se vrátit a 100% vrácení peněz pro vás.Náš servis bude on-line do 24 hodin.Naše služba bude odpovědět na vás v čase, pokud máte jakékoliv dotazy.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty