90/155cm Lednička Kanalizace Hloubit Nástroj Dlouhý Flexibilní Led Blok Vody Mrazáku odtokový Otvor Vyčistěte Cívky Kartáčem Hloubení Nástroj

Dostupnost:
Skladem

Štítky: flexibilní nástroj na odstraňování otřepů, oclean x, láska panenka, malý prsa, mrazáku ice pack, o g cívky kartáčem, fotoaparát intercom wifi, app zvonek, štětce make-up, záslepky otvoru dřezu, 140cm.

    17.42 Kč 24.61 Kč
  • Délka: 90cm/155cm
  • Materiál: Plastové
  • Značka: KITPIPI
  • Původ: KN(Původu)

Každý, kdo se pokusil čištění vody hadice ví, že je obtížné, aby důkladně vyčistit uvnitř hadice.No, teď už ne!Pokud jste měli dost znečištěné hadice a museli je nahradit v pravidelných intervalech, třeba to Dlouhé Ohebné Trubky, Kartáč na konci těchto problémů.

HLAVNÍ RYSY

Udržuje Vaše Hadice Bakterie-zdarma

Čištění vaše lednička kanalizace a další dlouhé trubky, aby se odstranily bakterie a skvrny, nahromadění, takže nemají kontaminovat hadice, potravin a zboží, s Flexibilní Kartáč Čistší.

Maximalizuje Jídlo Chuť

Pomocí tohoto štětce maximalizuje potraviny chutnají od skvrny a bakterie nahromadění neznamená, že je na lednici a jídlo

Flexibilní a Měkká na Dotek

Trubkové ve tvaru štětce na jednom konci a smyčku na konci druhé; Nylonové štětiny jemně drhnout pryč bakterie a skvrny, nahromadění bez poškození potrubí; funguje na jakémkoli povrchu materiálu (měď, vinyl, plastové trubky aplikací).

Dostat Ty Nepříjemné Úhly

Trubice, kartáč je flexibilní i práce s zakřivené potrubí (pod úhlem méně než 90 stupňů).Nylonové štětiny sbírat a odstranění kanalizace, jídlo, tuk nahromadění, a nečistoty; dostatečně odolné pro dlouhodobé použití.

Jednoduché Ovládání

Feed flexibilní stonek (kartáč konci první) do hadičky a jemně drhnout vnitřek při práci štětcem zpět.Flexibilní, přesto robustní drát-tělo hadi svou cestu s lehkostí a jde hluboko do jakékoliv kanalizace.

Délka: 90 cm/155 cm

Kartáč délka: 6cm

OBSAH BALENÍ

1 × Dlouhé Flexibilní Lednička Kartáč

ahoj, kluci, děkuji vám za návštěvu mého obchodu.Můžete, kontaktujte nás pro získání více detailů o zboží .Hezký den!

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty