10kg/1g Digitální váha Kuchyň Strava Poštovní váhy Elektronické Váhy Váhy Rovnováhu Vážení Nástroj LED Elektronické 350gE

Dostupnost:
Skladem

Štítky: 10 kg stupnice, 10kg měřítku, váhy elektronické váhy digitální, digitální váha stroje elektronické měřítku, číslice kuchyňská váha, digitální hmotnosti měřítku průmyslové, d elektronická váha měřítko, elektronická váha velké, 10 stupnice, gramera kuchyně.

    140.90 Kč
  • Měřicí Nástroje Typ: Kuchyňské Váhy
  • Zobrazení: Multi-jednotka zobrazení
  • Plast Typ: PP
  • Materiál: ABS
  • Typ: Měřicí Nástroje
  • Číslo Modelu: KT035
  • Typ Displeje: lcd

Vítejte v Našem Obchodě!

Specifikace:

Napájení: 1 5V x 2 AAA baterie (není součástí balení) Baterie

Barva: bílá

Typ: Váhy Pro Domácnost

Pattern Type: Solid

Rozsah Použití: Kuchyňské Váhy

Zdraví Měřítku Lepení Kovů Bod: Digitální

Zdraví Stupnice Hmotnost Indikace: Digitální

Typ Stupnice: Digitální

Maximální Hmotnost Doporučení: 10kg

Obsah Balení:

1 X 10kg Digitální Kuchyň Strava Poštovní Scal

Platba:

Doprava:

1.Protože Politiky, prosím, dejte nám vaše celé jméno, pokud jste Rusku.Děkuji vám za vaši spolupráci.

2.Položky budou odeslány do 5 pracovních dnů od obdržení platby.

3.Pokud transakce je v Hong Kongu a Číně státní svátek, doba řešení by bylo odloženo.Prosím pochopit.

4.Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 45 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka.

Záruka:

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše objednávka,přepravní náklady, je medvěd jak kupující .

3. My vám vrátíme plnou ČÁSTKU při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Bazar99.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4.12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

5.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Zpětná vazba:

Jste doufal, že nám může dát dobrou zpětnou vazbu!Vaše zpětná vazba je velmi důležité pro naše obchodní ' s vývojem .Upřímně zveme vás na dovolené Pozitivní zpětnou Vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.Děkuji vám za vaši podporu!!

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty