2KS 1000ml+2KS 1500ML Opakovaně použitelné Silikonové Ziplock Tašky Silikonové Potravin Tašku Ovoce, Maso Ziplock Kuchyň Organizátor Potraviny Čerstvé Bag

Dostupnost:
Skladem

Štítky: silikonové sáčky na potraviny balení, malé silicon tašku potravin, silkon potravin tašky, mandle potravin tašky, děti potravin tašky, silycone potravin tašky, catd potravin tašky, panda potravin tašky, anděl potravin tašky, pohlaví tašky potravin.

    640.27 Kč
  • Číslo Modelu: Opakovaně Použitelné Silikonové Skladovací Tašky
  • Materiál: Silikonové

2KS 1000ml+2ks 1500ml Opakovaně použitelné Silikonové Skladovací Tašky Nepropustné pro Mrazírenské Uchování Poznámka: Prosím, ne zcela utěsnit, když potřebujete, aby ji používat v mikrovlnné troubě, nebo vařit.

Protože to musí být nepropustný, takže těsnění bude trochu těsný.Sakra s vodou a zatáhněte za

směru označeném šipkou.je snadné jej vložit.To je více obtížné používat prvních několik

krát.Po několikrát opakované použití, bude to uvolnit. - Bezpečné Použití:

FDA silikonu, který je tepelně odolný, anti-slip, anti-skvrna, anti-aging, anti-žloutnutí, lehký, přenosný a nerozbitné.

- Více Účelům:

Tyto opakovaně použitelné sáčky na potraviny vydrží teploty -40 ° C.C až 240°.C, vhodné pro mikrovlnná trouba, konvenční trouba, myčka na nádobí, lednička, mrazák, lze umýt a vařené.Ideální pro jakékoli jídlo, skladování a uchovávání potřebuje.

- Nepropustné Konstrukce:

Snadné použití tašky jsou navrženy s hermetické těsnění, což znamená, že těsnění je vzduchotěsný, aby vaše jídlo a tekutiny čerstvé.Nemusíte se starat o úniku nebo rozlití jakéhokoli druhu.

- Různé Barvy:

4 barvy pro různé potřeby při ukládání dat, je vhodné pro utajované použití.Hmotnost balení: 0,7 kg

Velikost balení(L x W x H): 20.00 x 18.00 x 2.00 cm / 7.87 x 7.09 x 0,79 cm Obsah Balení: 2ks 1000ml+2ks 1500ml x Opakovaně použitelné Silikonové Skladování Taška

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty