1KS Čínská Gua Sha Nástroje Přírodní Aventurin Jade Kámen Guasha Masáž Nástrojem LÁZEŇSKÉ Terapie Gua Sha Masér Pro Zdravotní Péči

Dostupnost:
Skladem

Štítky: green jade kámen, kit roh gua sha, velký kámen gua sha, guasha massag, kvaš masáž, gua sha masáž nástroj, guasha jade, guasha kámen, gua sha škrabka, zelený kámen.

    71.21 Kč 103.23 Kč
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: YOVIP

NÁS 0.44 / kus /hodně NÁS 1 1.26 / kus /hodně NÁS 1 2.24 / kus /hodně NÁS 1 1.5 / kus /hodně NÁS 1 5.36 / kus /hodně NÁS 1 1.9 / kus /lot 1

Výhody:

Použití této starobylé technice masáž s jade válec může zvýšit krevní oběh (mikrocirkulaci) a pomáhá lymfodrenáž v měkké tkáni, potenciálně stimuluje pokožku přirozené omlazení a léčení opioidy systémů, což má za následek, že snižuje výskyt vrásek a jemných linek, a tím zmírňuje napětí kůže.

Jak používat:

1. Pro oči: pohyb zevnitř ven pomalu a jemně, opakujte 5 až 15 krát.Poznámka: nenechte se škrábání krém do očí.

2. Pro nos: pomalu od shora ke špičce nosu, opakujte 5 až 10 krát, dokud se kůže se mírně horké.

3. Na obličej: nedotýkejte kůži s prstem, stiskněte škrábání desky whlie pohyb zdola nahoru pomalu a jemně, opakujte 10 až 15 krát.

4. Pro krk: pomalu od shora dolů, opakujte 10 až 20 krát, dokud se kůže se mírně horké.

Vezměte prosím na Vědomí: Přírodní kámen se může lišit v barvě.Je přirozené, že tam jsou floccule v krystalu.Doufám, že vaše pochopení.Pokud máte nějaké otázky o položky ,pls, neváhejte a kontaktujte nás.

O textury: Vzhledem k tomu, tyto materiály jsou čistě přírodní, barvy a textury produktů se může lišit, a tam může být trhliny, Leštění značky, škrábance, atd. Pokud jste perfekcionista, prosím, buďte opatrní koupit.

Vezměte prosím na vědomí, že tento stírací deska je tenká a je vhodný pro škrábání.

Seznam balíček

1 x masážní nástroj

Poznámka:Vítejte Pokles Lodní Dopravy!Prosím, Kontaktujte Nás!

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty