Motocykl Náboje Kola, Pneumatiky, Samolepky, moto Vnitřní Okraj Příslušenství Dekorativní reflecative logo Obtisk Pro YAMAHA R1 Znamení

Dostupnost:
Skladem

Štítky: tajin, ducati klíč, nálepka varadero, r1 rim nálepka, paliva dveří kryt štítku, kolo zadní stavbou protector, fz1 nádrž, nálepka, půl kola mtb, logo cbr600rr, honda jaře.

    544.45 Kč 1 088.90 Kč

O produktu

- Toto je sada reflexních samolepek. - Tyto samolepky vypadají krásné - Stav: 100% nové Materiál: reflexní samolepka - Samolepící, jen peel a vložit - Fit yamaha R1

Složení

Kompletní samolepka se skládá ze tří částí.První vrstva je papír pro ochranu lepidla.To musí být oloupané před lepením.Druhá vrstva je vinylové lepidlo.Přilnavost je silná a není snadné spadnout.Třetí vrstva je ochranná fólie, vodotěsné ochranu proti slunečnímu záření, ale nezmizí.

Detail obrázku

FAQ

Otázka: Je to vodotěsný?A: Vodotěsný,opalovací krém ,nebude slábnout Q: Je nálepka snadné spadnout?A: Ne, silná přilnavost, zajišťující, že výrobek není oloupat.Q: Jak nainstalovat ?A:Vyčistit ráfky,odstranit prach a olej,jen oloupat a vložit, velmi jednoduché a pohodlné. !Neinstalujte samolepky v deštivý den, nebo vysoké vlhkosti vzduchu!

TIPY

1.Bílá barva vypadá trochu šedá vlivem reflexní materiál.Pokud nemůžete přijmout tyto šedé, můžete kontaktovat zákaznický servis na nákup bílé, že není reflexní materiál.Pokud není tam žádný komentář a žádný kontakt s zákaznický servis, reflexní materiál samolepky je odeslána ve výchozím nastavení. 2.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás a my dostane zpět k vám co nejdříve, a vyřešit problém pro vás.My vám určitě pomůže vyřešit problém a dát uspokojivou odpověď.Při absenci komunikace, doufám, že jste: 1 neotvírejte sporu na vůli; 2 nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu; ---Děkuji za pochopení : )

K Dispozici Více Barev

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty