120V 3A Nastavitelný Laboratorní zdroj DC Spínací Profesionální Laboratorní Lavice Mini Napájení Digitální Vysoce Kvalitní

Dostupnost:
Skladem

Štítky: dc laboratorní napájecí zdroj, dc napájení nastavitelný qje, moc pěkné, laboratorní napájecí zdroj dc eu, 12v 18v dc napájecí měniče, gu 5 3, lavice zdroj, nastavení napájení, přenosný laboratorní napájecí zdroj, 3600w přepínání napájení.

    1 687.58 Kč 3 375.15 Kč
  • Typ Výstupu: Jeden
  • Výstupní Výkon: 201 - 300W
  • Číslo Modelu: GU5-PS1203
  • Výstupní Frekvence: 50Hz 220V nebo 110V 60Hz
  • Výstupní Proud: 0-10A
  • Značka: Pěkné-moc

Více Parametrů

Podpora Vstupní napětí:AC 110V and220V 50 a 60 hz Výstupní napětí:0 ~ 30V /60V/120V Výstupní proud:0 ~ 10A /5A/3A Napětí rozlišení:10mV Aktuální rozlišení:1mA Výstupní Napětí se pohybuje v rozmezí od 0 do hodnocení napětí s plynulé nastavení .Napětí nařízení : nařízení Line

Napájení Výhodu

1.Mít kompletní provozní funkce ochrany 2.Vysoce efektivní, nízké zvlnění, malý objem, nízká hmotnost 3.Dvojité zobrazení napětí, proudu, a vysokou přesností 4.Stabilizaci napětí, omezení proudu, jednoduchá obsluha 5.Duální napětí na vstupu a výhodnou volbou 6.Regulace teploty ventilátor odvod tepla, nízká hlučnost 7.Dvojitý potenciometr přesnější nastavení 8.4 číslice na displeji

Seznam balíček

1 * DC Napájení 1 * Napájecí Kabel 1 * Výstup Line(Dárek) 1 * Návod

Další Obrázky

O Zásilce

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Všechny objednávky budou odeslány do 3 pracovních dnů poté, co jsme obdrželi vaši platbu. 3. Nabízíme pravidelné Post Air Mail a nastavit dopravu zdarma metod. 4. Od obchodu je trans-národní, jakož i letecky je nejlevnější způsob dopravy, bude to trvat dlouhou dobu pro dodání.Pokud nechcete čekat tak dlouhou dobu, vyberte si prosím Express a zaplatit poplatek. 5. Nejsme zodpovědní za vaše cla.

Návrat A Vrácení Peněz

1. Pokud položky jsou nalezeny ve špatném stavu, když obdržel, prosím, kontaktujte nás svobodně.Můžeme vrácení peněz, nebo odeslat nový jeden pro vás. 2. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, protože osobní preference, můžete se vrátit k nám do 7 dnů.Budete muset zaplatit náklady na dopravu. 3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

O Záruku

1. 12 měsíců záruka Pokud nejste spokojeni, když obdržíte váš předmět, nebo s problém s kvalitou, prosím, kontaktujte nás, můžeme vám nabídnout vrácení nebo odeslat na záruku, ale prosím, nabídnout důkazy, které ukazují na problém aktivně.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty