CE Certifikované Krátké Vlny Quartz Halogenové Infračervené Topení Lampa

Dostupnost:
Skladem

Štítky: teplé quartz lampa, terras topení lampa, topení halogenové lampy, elektrický ohřívač lampa, infračervený ohřívač křemen lampy, halogenové infračervené topení lampa, iheater quartz infračervené ohřívače, topení halogenové trubice, ohřívače ir lampa, philips quartz infračervené tepelné lampy.

    5 444.50 Kč
  • Typ: Elektrický Ohřívač Díly

Poznámka:nákladní a rozměr je jiný,můžeme vám wholep rýže.prosím, kontaktujte nás před nákupem.Whatsapp/Wechat:86-15150688594 facebook :(www.facebook.com/quartzlamp) Výhody

Infračervené quartzové topení trubice mají jiný materiál, jako běžné quartzové topení trubice, halogenové ohřívače tubě a na krabičce vlákna quartz ohřívač trubice.

Běžné křemenné ohřívače trubice je vyrobena z mléčné nebo transparentní křemenné skleněné trubice speciální technologie a odolnost slitiny drát jako topné jednotky .Protože vysoké teploty stěny trubice,takže je vhodný pouze pro krátké vzdálenosti topení.

Halogenové quartz topné trubice,to je obláček v Wolframu drát v křemenné trubice , přes lampy drát a shell, aby světlo,spektrum světla je 2400-3500km, patří vakuové trubice topení.

Uhlíkových vláken topení křemen trubice je vyrobena z uhlíkových vláken topný odpor

Technické parametry

Produkt aplikace

- Ohřívač

- Tváření

- Láhev foukání

- Paint sušení

- Food catering/zpracování a atd.

- Pre-topení PET provádět

- Fixační inkoust pro tisk

- Sušení v papírně

- Thermoforming plastů

- Křemíku oplatka výrobní proces v Polovodičových

- A různé druhy sušení

O Produkci

O Zásilce

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty