LOVAIN Původní 1ks Pro LG K8 2017 Aristo M200N M210 X240 US215 Zadní Kryt Baterie Dveře Zadní Panel Pouzdro Opravy součástí

Dostupnost:
Skladem

Štítky: 3g android telefonu, mobilní telefon v mobilní telefon, 50 palců, mediatek telefon, j5 telefon, lg x240, huwei telefon, pouzdro pro lg k8 x240, smartphone, dotykový displej, lenovo 801.

    189.47 Kč
  • Design: BAR
  • Značka: LOVAIN
  • Číslo Modelu: Pro K8 2017
  • Kompatibilní Značka: LG
  • Materiál: Plastové

Specifikace produktu :

Kvalita: testování a kontrolu před odesláním.

Záruka: 6 měsíc.

Vhodné pro: Pro K8 2017 telefonu.Pozornost: 1. Prosím vyzkoušejte výrobek PŘED instalací produktu do vašeho telefonu.Nějaké problémy s produktem, prosím padl, kontaktujte nás. 2. Nejsme odpovědni za problémy po instalaci produktu, Někteří kupci nejsou kvalifikovaní k instalaci dílů a vždy zlomit části při instalaci. 3. Takže, nedoporučujeme non-technicial osoba k instalaci dílů do telefonu.

Upozornění:

1. Prosím, Prosím, Prosím, kontaktujte a promluvte si s námi předem, pokud máte nějaké problémy s produktem, uděláme, co bude v našich silách vyřešit problém.

2. Nemáme vítejte osob, které otevřít spor přímo, bez konzultace s námi.

3. Jsme velmi rádi, že jste udělal doprava v naší sotre.Uděláme, co bude v našich silách, aby prodive vysoce kvalitní produkt a dobré po-prodejní servis.Užijte si nakupování zde.

Napsat svou recenzi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalita
Cena

Související produkty